با ما در تماس باشید

شهرستان بابل در کنار برجسته بودنش از بسیاری جنبه ها، به خاطر دانش آموزان مستعدش و برخورداری اش از  استعدادهای علمیِ قابل توجه معروف است. بسیاری این منطقه را، علیرغم برخورداری اندکش از امکانات علمی و آموزشی، از جمله موفق ترین مناطق کشور در معرفی افراد شایسته به جامعه علمی کشور می دانند.

با این وجود، همچنان تعداد زیادی از جوانان مستعد این دیار از حدأقل امکانات لازم برای پیشرفت تحصیلی و علمی محروم هستند. بسیاری از این جوانان از داشتن فضای مناسب برای مطالعه بی بهره اند. همچنین، بر کسی پوشیده نیست که نداشتن وضعیت مالی مناسب، شرایط تحصیلی بسیاری از دانش آموزان منطقه را به طور منفی تحت تأثیر قرار می دهد. تأسف بارترین وضعیت، متوجه گروهی از این مستعدین می باشد که در حال گذراندن سالهای آخر دوران دبیرستان می باشند چرا که علیرغم اینکه اینان سالها وقت خود را صرف تحصیل نموده اند و در آستانه ی به ثمر رسیدن تلاش هایشان قرار دارند، به علت فقدان شرایط و امکانات مناسب، ممکن است به نتیجه ای که شایسته اش می باشند دست نیابند.

تعدادی از نخبگان و خیِّرین شهرستان ، با آگاهی نسبت به آثار درازمدت و عمیق حمایت از دانش آموزان و دانشجویان مستعد و شایسته ی یاری، با تأسیس مؤسسه خیریه یار مهربان ، در صدد بر آمده اند تا در راستای توانمندسازی این جوانان اقدام نمایند و مانع از این شوند که چنین استعدادهایی، به دلیل فقدان امکانات مناسب، به رشدی که شایسته شان است دست نیابند.

مدیرعامل: ۳۴۶۶۸۶۱-۰۹۱۲

بابل ، میدان کشوری ، ابتدای خیابان شهید قاسمی ، ساختمان باران ، طبقه چهارم
0911-1181880 - روابط عمومی 011-32289084 - تلفن ثابت
ارسال پیام
ارسال یک پیام